Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo P.08 (LFC Nova B - Nounejm)

1. 2. 2008

LFC Nova B - Nounejm 1:5 (0:4)

 

Sestava LFC Nova B:  Mládek (B) - Kroj (C), Braný, Faksa, Musil, Frantl, Krušina, Kapsík, Koutský

Branky LFC Nova B: 36. Krušina

     Po porážce v předchozím kole byly naše šance na udržení 6. ligy ryze teoretické, navíc podmíněné plným bodovým ziskem v posledních dvou zápasech.

     K tomu předposlednímu v sezóně jsme nastoupili na Hanspaulce, kde nás již přivítalo hřiště v hale, bohužel jak se ukázalo později včetně svých atypických vlastností. Vzhledem ke zdravotnímu stavu mužstva nás po dlouhé době posílil Kapsík, chyběli však stále Petr, Honza ml. a George a tentokrát i Honza st.

 

     Ráz utkání, v němž jsme nesměli ztratit, nastavil hned úvod, kdy Honza Frantl podcenil míč, zdánlivě směřující do autu, který však soupeř zachytil ještě ve hřišti a z bleskového brejku vstřelil, i díky pomalejšímu startu Tomáše na míč, důležitý první gól. Nám se nedařilo proměňovat šance, naopak soupeři tam spadlo vše, do čeho kopl (alespoň přibližným směrem na naší branku...). V poločase jsme tak prohrávali o čtyři branky a bylo jasno.

 

     Do druhé půle jsme sice vstoupili velmi aktivně a konečně se dočkali i brankového vyjádření, když se důrazem prosadil, poprvé v dresu LFC Nova B!!!, Honza Krušina. Vzápětí měl obrovskou šanci Čert, ale střelu do odkryté branky mu skoro zázračně chytil brankář Bezejmených... A pak už zaúřadoval velmi nepřesný rozhodčí, který pohřbil naše byť jen miniaturní šance na zvrat utkání, když odpískal penaltu za to, že si Jirka nastřelil při odkopu z hranice vápna vlastní ruku... Soupeř z penalty trestal a završil tak skóre zápasu.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář