Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo J.06 (LFC Nova B - Perpetis)

16. 6. 2006

 

LFC Nova B - Perpetis  5:1

 

Sestava LFC Nova B: Mládek - Uhlíř st., Braný, Frantl, Uhlíř ml., Musil, Koudelka, Kroj

Branky LFC Nova B:  9., 56., 58. Kroj, 13. Musil, 41. Frantl

 

 

 

     Poslední zápas jarní sezóny nás čekal ve velkém horku a dusnu a soupeřem nám byl již jistě sestupující tým Perpetisu.

     S výjimkou dlouhodobě zraněného Tondy, Vency a trochu překvapivě i Petra jsme se sešli všichni včetně navrátilce Čerta, což bylo vzhledem k počasí jistě potěšující.

 

     Od počátku jsme se ujali taktovky utkání a soupeře jsme nepouštěli do vážnějších akcí. Naše útočné snahy ulehčoval velmi nejistý brankář Perpetisu, jehož zaváhání využil jako první Čert, když získal míč, který brankář neudržel v náručí a pohotově mu ho uklidil do sítě - 1:0! O chvilku později se nejistý zákrok brankáře opakoval a Vláďa střelou z hranice vápna zvýšil skóre - 2:0. Naše další šance - hlavičky Jirky, několik slibných akcí založených výborně hrajícím Honzou Uhlířem ml., zůstaly nevyužity a když Tomáš dvakrát výborně zasáhl proti ojedinělým šancím soupeře, skončil první poločas naším dvoubrankovým vedením.

 

     Druhý poločas žádnou velkou změnu ve vývoji zápasu neznamenal, snad jen trochu opadlo tempo hry, což však vzhledem k teplotě okolo 30°C a prudkému slunci nebylo nic překvapivého.

     Naše vedení pojistil Honza Frantl, když jeho výkop tečoval ve výskoku do vlastní branky soupeř - 3:0.  Poté však soupeř hodně šťastně snížil - při našem rohu zůstal na půlce neobsazený soupeř, Tomáš se ho pokusil po naší ztrátě míče vyběhnutím pokrýt, ale místo přihrávky přišel pokus přes celé hřiště, který sice skončil na tyči, vracející se Tomáš míč nasměroval ještě na břevno a odkud se odrazil k dobíhajícímu soupeři, který ho propasíroval do naší branky - 3:1.

     Ani tato branka však nemohla nic změnit na zcela zaslouženém vítězství, které v závěru ještě zvýraznil Čert, když nejprve tvrdou ranou uklidil odražený míč zpoza vápna do šibenice - 4:1, aby v samém závěru využil špatného postavení brankáře a z ostrého úhlu dovršil svůj hattrick - 5:1.

 

    Po jasném vítězství, které však mohlo být i vyšší (kdyby jsme místo kličkování častěji stříleli z dálky...), jsme získali "povinné" 2 body, které nám však velmi pravděpodobně při předpokládaném vývoji ostatních zápasů ani tak nebudou ve velmi vyrovnaném čele tabulky 7.C ligy stačit na postup...

 

     I tak jsme ale vysoce překročili náš předsezónní cíl, kterým byla jednoznačně záchrana, přičemž to, že jsme se dlouho drželi v čele naší skupiny a až do závěru jsme velmi reálně bojovali o postup do 6. ligy, bylo dá se říci nad plán.

     A nebýt pořadí v tabulce ovlivněno vyloučením JOLLY ROGERS ze soutěže, po kterém se někteří z našich soupeřů vrátili do postupových bojů jen díky tomu, že získali zpět body ztracené s tímto týmem na hřišti, mohli jsme ten postup dokonce slavit!!!

 

     Tak zase na podzim!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gól Perpetisu

(Čert, 19. 6. 2006 4:56)

Včera jsme se s Honzou neshodli na tom, jak padl gól do naší sítě, takže prosbička na ostatní, jestli by mohli přišpět svou trochou do mlýna a popsat ho ze svého pohledu...

Komentář

(Čert, 17. 6. 2006 0:32)

Bylo to delší a výživnější, ale když jsem to ukládal, tak selhalo přihlášení a všechno spadlo... A podruhý už jsem neměl sílu to psát tak podrobně.