Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo P.08 (LFC Nova B - Víťazný február)

1. 2. 2008

LFC Nova B - Víťazný február  4:8 (1:5) 

 

Sestava LFC Nova B:  Mládek (B) - Uhlíř st. (C), Braný, Koutský, Musil, Kroj

Branky LFC Nova B:  27´ Uhlíř st., 34´ Musil, 50´+52´ Kroj

 

     Poslední zápas nepovedené sezóny... Kolchozníci z týmu soupeře mohli již před tímto zápasem oslavovat postup do 5. ligy, nás by naopak mohlo spasit jen vítězství spolu s několikanásobným administrativním zásahem ze strany PSMF, což se nedalo předpokládat.

 

      Těsně před zápasem pak bylo zřejmé, že těžko předpokládat je i naše vítězství - opět jsme dorazili v počtu sotva hratelném, kdy navíc Čert se přišel spíše jen podívat a povzbudit a nakonec hrál pár hodin poté, co přišel o zub moudrosti stejně jako ostatní dorazivší celý zápas bez střídání.

 

     Vzhledem k situaci v tabulce tak bylo naším cílem odehrát zápas především se ctí, možná se pokusit překvapit, ale především bez nějakého výrazného debaklu na závěr sezóny. Bohužel jsme brzy inkasovali první gól, což byl ale logický výsledek kvality hry, předváděné naším soupeřem. Nějaké (neúspěšné) pokusy o vyrovnání se z naší strany sice objevily, ale v polovině 1. poločasu nám soupeř 3 brankami v rychlém sledu výrazně odskočil a přestože Honza st. první brankou v sezóně korigoval stav zápasu, soupeř stačil ještě do přestávky vsítit pověstného "bůra".

 

     Do 2. poločasu jsme lépe vstoupili my, když Vláďa vstřelil naší druhou branku, "kolchozníci" však rychle kontrovali a posléze přidali další branku, využívajíc jak herní, tak s přibývajícím časem i fyzické převahy nad torzem naší sestavy. V závěrečné desetiminutovce ještě korigoval hrozící debakl Čert, který dvěma góly v rychlém sledu posunul skóre do přijatelnější podoby, což už příliš nezměnil ani závěrečný gól FK Víťazný február.

 

     Porážka s vítězem naší skupiny tak (prozatím) uzavřela naše účinkování v 6. lize.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář