Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo J.07 (LFC Nova B - Nottoric Forest)

17. 4. 2007

 

Sestava LFC:  Mládek - Uhlíř st., Braný, Capouch, Koudelka, Uhlíř ml., Kroj, Faksa

 

     Zimní přestávka je pryč, jarní sezóna na krku a v ní prvním soupeřem tým Nottoric forest - 6. tým 6.B ligy v podzimní sezóně.

 

     K utkání jsme se sešli v celkem slušné sestavě, ale oslabení o Láďu, očekávajícího radostnou událost, resp. Honzu Frantla bylo citelné.

     Úvod zápasu byl ve znamení oťukávání po dlouhé herní pauze, ale v úvodních minutách jsme získali mírnou převahu, která však nevyústila v žádnou tutovku. Několika pokusům chyběla přesnost nebo razance, vstřelit důležitý první gól se nám však vstřelit nepodařilo.

     To se naopak podařilo soupeři, který postupem času vyrovnal hru a zhruba po 2O minutách se šikovnou tečí dostal do vedení. O chvíli později Tomáš pouze vyrazil střelu před sebe a osamocený útočník z dorážky pojistil vedení "Notorů". 

 

     Přes celkem vyrovnaný průběh jsme tak museli ve 2. poločase dohánět dvoubrankové manko, bohužel jsme se prakticky nedostali do koncovky. Když potom soupeř využil naší otevřené obrany ke vstřelení třetí branky, bylo o osudu úvodního utkání rozhodnuto a nic na tom nezměnil ani náš znatelný závěrečný, ale jalový tlak...

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář