Sestava LFC Nova B:

Kroj - Svárovský, Uhlíř ml. (C), Kučera Vlasta, Poláček, Uhlíř ml.  Jandečka, Koudelka, Votípka

Branky LFC Nova B:

Poláček 3, Jandečka 3, Uhlíř ml.

Po vítězném vstupu do sezóny jsme pro další body vyrazili opět na Čechii Smíchov, kde nás tentokrát čekal tým S.K. Neumann, který naopak chtěl získat první body do tabulky 8.D ligy. Naše sestava nebyla tentokrát tak početná, kromě absentérů z prvního zápasu se přidali ještě Vráťa s Jirkou, i tak jsme na tom byli lépe než soupeř.

Do zápasu jsme vstoupili rázně a v 10. minutě jsme měli dvoubrankový náskok, když se nejprve trefil Karel - 1:0 a po pěti minutách Tomáš - 2:0. Bohužel téměř vzápětí přišla chyba po rohu, kdy sbíhající hráč zůstal na chvíli sám a šťastnou tečí bokem nasměroval míč k zadní tyči - 2:1. Soupeř se snažil vyrovnat, ale velké šance zůstávaly nevyužity spíš na naší straně. V závěru poločasu pak přišla gólová smršť. Nejprve soupeř po dalším nedůrazu ve vápně ušmudlanou střelou z klubka hráčů překonal Čerta podruhé - 2:2, ale ještě do půle jsme měli dvoubrankový náskok zpět, když se po dvou minutách prosadil opět Karel - 3:2, který navíc v čase, kdy už rozhodčí kontroloval čas, zkompletoval hattrick - 4:2.

Nadějné dvoubrankové vedení jsme bohužel dlouho neudrželi, když jeden zářez umazal soupeř po další "šmudle", když Čerta překonal tečí do protipohybu Karel - 4:3. Drama ale odmítl Tomáš, který zachoval pevné nervy při penaltě, nařízené po faulu ve vápně, a prudkou ranou nad hlavu gólmana opět zvýšil - 5:3. Po chvilce se prosadil poprvé v sezóně Honza - 6:3 a v závěru zkompletoval druhý hattrick večera střelou do vinglu Tomáš, kterému nabil prudkou přihrávkou Vlast - 7:3.

I druhý zápas tak pro nás skončil dvoubodovým ziskem, byť tentokrát byl soupeř o něco nebezpečnější než v 1. kole... Naštěstí toho ale víc "nakecal" než zahrál...

Po dvou kolech tak máme plný počet bodů, na hru se celkem dobře kouká, takže můžeme jen doufat, že nám vydrží nadšení pro hru a hlavně slušná účast na zápasech, což byl na podzim kámen úrazu.