Sestava LFC Nova B:

Kroj - Svárovský (C), Uhlíř ml., Procházka, Štěpánek, Mikula, Janeš, Jandečka, Jablonský,

Branky LFC Nova B:

Jablonský 2, Jandečka 2, Mikula

Po vítězném vstupu do jarní sezóny nás v Běchovicích čekal druhý soupeř, tým Yakuza.

Oproti prvnímu zápasu se v naší sestavě objevili Vojta s Tomášem, chyběl naopak Jarda a s ním Vráťa, chystající se na sobotní půlmaratón, a Tomáš, chytající za supry. Opět jsme si tak mohli dovolit luxus tří střídajících hráčů, i když to nějaký čas vypadalo jen na tréninkový zápas, neboť polovina týmu soupeře nestíhala kvůli kolapsu vlakové soupravy začátek utkání, díky benevolenci naší a rozhodčího se však přeci jen hrálo s cca 15 minutovým zpožděním.

Do zápasu jsme i díky chvilkové převaze jednoho hráče vstoupili lépe a brzy, byť již za vyrovnaného počtu hráčů, přišel uklidňující první gól v podání Tomáše, který z úhlu zavěsil prudce pod břevno 1:0. Soupeře jsme do zakončení příliš nepouštěli a naopak my jsme díky Adamovi navýšili náskok - 2:0.  Adam měl prsty i v další brance, která stanovila poločasový stav, když jeho střelu tečoval obránce do protipohybu brankáře - 3:0.

Ve druhém poločase Tomáš svým druhým gólem po krásné kombinaci s Honzou navýšil na 4:0, potom se po ztrátě u lajny dostal ke kosmetické korekci stavu i soupeř, když si na střelu Čert sice sáhl, ale mimo tyče míč nevytěsnil - 4:1. Poslední slovo jsme však po zásahu Petra měli my a soupeř si tak ze zápasu odnesl rovněž "bůra" - 5:1.

Další dva body jsme pak probrali u (z větší části nealko) iontových nápojů a začali spřádat plány do prestižního "derby" s Partou...