Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo J.06 (LFC Nova B - Tsunami 99)

14. 4. 2006

 

LFC Nova B  vs.  Tsunami 99    4:0 (2:0)
 


Branky: 2´+ 28´ Capouch, 39´ Kroj, 44´ Uhlíř ml.

 

Sestava LFC Nova B: 

Tomáš Mládek - Tonda Faksa, Honza Uhlíř st., George Koudelka, Venca Žák - Honza Frantl, Jirka Braný, Honza Uhlíř ml., Honza "Čert" Kroj, Petr Capouch a Vláďa Musil

 

 

    Výborně rozehraná jarní sezóna pokračovala ve čtvrtek 13. dubna 2006 na karlínské „Jedničce“ třetím kolem, ve kterém nám byl soupeřem tým Tsunami 99.

 

     Po několika sezónách se nám opět podařilo nastoupit do utkání s kompletní soupiskou (i s Petrem Capouchem, který doléčil zranění na noze), což se proti silnému soupeři, který v minulém kole dokázal porazit „psychopatický“ FC Litrpůl 2:1, určitě hodilo. Za spíše podzimního než jarního počasí (zima, vítr, občas déšť) se hrálo na vcelku slušném terénu, jehož kvalita však byla poznamenána šíleným „vlnobitím“ u jedné z postraních čar (30 cm rozdíl na 2 metrech je docela síla!).

 

     Utkání se hrálo od začátku ve slušném tempu a soupeř se nás snažil dobrým pohybem dostat pod tlak. Hned v úvodu se díky sérii autů a rohů usadil před naší brankou, ale pozorná obrana bez problémů pokrývala náznaky šancí. My jsme se na druhé straně snažili kombinační hrou dostat před branku Tsunami a po jedné z akcí otevřel skóre zápasu svou 3. jarní brankou Petr, když dokázal propálit brankáře, který neudržel a pouze na vápno vyrazil míč – 1:0. Soupeř se samozřejmě snažil vyrovnat, ale jeho snaha končila na naší pozorné obraně, takže si vytvořil jen minimum šancí a při těch bezchybně zasáhl Tomáš v brance. Ten si navíc připsal i asistenci u našeho druhého gólu, kterým opět Petr (upevnil si tak vedení v klubovém pořadí střelců) zmrazil těsně před poločasem naděje soupeře na úspěch – 2:0.

 

     Druhý poločas byl ve znamení zoufalé a křečovité snahy soupeře o zvrat ve vývoji utkání (co jen se nalítali pro balóny, aby neztratili ani vteřinku…), čehož jsme využívali k četným brejkům. Zatímco soupeř byl s koncovkou na štíru, Čert se štěstím zužitkoval přesnou přihrávku (?Petra?) a zvýšil na 3:0. Vzápětí mohl skórovat znovu, ale mířil vedle, takže poslední branku utkání zařídil Honza Uhlíř ml., který využil skvělého napadání rozehrávky soupeře Jirkou a parádní ranou pod břevno z 10 metrů dokonal pro soupeře dílo zkázy – 4:0. V závěru jsme v čele s výborným Tomášem pohlídali první „nulu“ v sezóně a mohli oslavit již pátý získaný bod v jarní sezóně 2006!!!

 

     Po první „skoročtvrtině“ tak stále okupujeme čelní pozice tabulky 7.C ligy a máme výborně nakročeno ke splnění našeho cíle, kterým je v první řadě udržení 7. ligy. Takže jen tak dál, protože to bude ještě hodně těžké!!!

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář