Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo J.08 (LFC Nova B - AC Suchá dáseň)

20. 4. 2008

 

LFC Nova B - AC Suchá dáseň  0:1 (0:0)

 

Sestava LFC: Mládek (B) - Kroj (C), Braný, Faksa, Koudelka, Krušina, Uhlíř ml.

 

     Ve třetím zápase jarní sezóny nás čekal tým AC Suchá dáseň, ve kterém jsme chtěli potvrdit vítězství v minulém zápase.

     Na Novoborskou tentokrát dorazilo jen torzo předchozí jarní sestavy – k jarním rekonvalescentům, z nichž Honza Uhlíř st. se přišel alespoň podívat a povzbudit, se přidali zraněný David Koutský a (asi) lyžující Honza Frantl. Soupeř na tom nebyl lépe, takže se hrálo prakticky bez střídání.

 

     Zápas byl vyrovnaný, obě strany se jen těžko prosazovali do zakončení a čekalo se, zda se někomu podaří vstřelit důležitý první gól. Občas se nějaká šance objevila, ale pozorný byl jak Tomáš, tak brankář soupeře, který se vyznamenal především po hlavičce Honzy Krušiny, kterou zachytil až na brankové čáře! V prvním poločase se však nedokázal gólově prosadit ani jeden ze soupeřů, soupeř však předvedl prostřednictvím svého hráče zdařilou hereckou vložku, žánrově spadající do prostředí psychiatrické léčebny, když neunesl nezaviněnou srážku s o hlavu vyšším obráncem, po níž se těžko sbíral ze země.

 

     Druhý poločas byl pokračováním dosavadního průběhu hry, oba soupeři se snažili překonat obranu protivníka a dostat se do vedení. Čas však plynul a gól nepřicházel. Šance měl jak soupeř, tak my, když ty největší měli na kopačce Honza Uhlíř ml., který po přihrávce Čerta neprostřelil z úhlu brankáře, resp. hlavě Čert, jehož hlavičku, po níž již většina přítomných viděla míč v síti a Honza uhlíř st. se na střídačce dokonce radoval z gólu, brankář zázračně zastavil na brankové čáře. Bohužel se skóre neměnilo a přišlo obligátní „nedáš-dostaneš“. Soupeř využil chyby Čerta, který házel na půlce aut a místo po lajně ho směřoval směrem ke spoluhráčům na půlce, před nimi ho však vypíchl soupeř a po rychlém brejku, který se marně snažil zastavit jak Čert, tak Honza Krušina, zakončil akci útočník prudkou střelou, na kterou si sice Tomáš sáhnul, ale která přesto skončila v levém horním růžku naší branky – 0:1. Branka byla o to nepříjemnější, že už nezbývalo příliš času na odpověď, takže soupeři se podařilo celkem snadno udržet vítězství v zápase, ve kterém by byl zcela jistě spokojen i s bodem.

 

     Rozčarování z druhé jarní porážky tak nakonec mohlo jen zmírnit sdělení soupeře o tom, že neodpískal svůj blok zápasů, za což byl potrestán odečtem 6 bodů v tabulce...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

K zápasu

(Tomáš, 21. 4. 2008 15:46)

Čestná porážka v zápase, kterému by více slušela remíza. V této sezóně stále říkám, že jsme na dobré cestě. Jen ty výsledky....Docházka je velmi slušná a podle mě dobré výsledky přijdou.
U soupeře mě zaujal uřvaný kujebas, jehož fistulovítý řev se fakt nedal poslouchat. Škoda, že ho nikdo nezmrtvil..., ale na to si tihle týpci dávají velký pozor.