Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo P.07 (LFC Nova B - Palmeiras Prosek)

19. 9. 2007

 

LFC Nova B - Palmeiras Prosek  0:7 (0:3)

 

Sestava LFC Nova B: Mládek (B) - Braný (C), Musil, Uhlíř ml., Koudelka, Uhlíř st., Kroj

 

     Ve 3. kole jsme zamířili ke "Zdi nářků" do Kbel, kde na nás čekali staří známí Palmeiras Prosek. Na jaře jsme na jejich domácím hřišti dokázali vybojovat cenný bod, když jim nepomohly ani neustálé nářky na to, jak jim ubližujeme a rozhodčí křivdí (více ZDE...).

     Tentokrát byly podmínky nepříjemně malého hřiště, které má evidentně sloužit k využití silového pojetí hry soupeře, založeném na neustálých centrech před branku, ještě umocněné neskutečně brzkým začátkem utkání - hrát od 16:30 hod. na hřišti, ke kterému to je dobrých 30 minut od nejbližšího metra, je nepochopitelné... Tak může hrát snad jen tým, složených z rentiérů nebo "státních zaměstnanců" z úřadu práce...

     Pro nás to samozřejmě mělo za následek, že naše sestava byla zdecimovaná absencemi - Petr byl na dovolené, Honza Frantl nedoléčil zranění, Tonda údajně vyrazil z druhého konce Prahy v době úvodního hvizdu (do závěrečného se neukázal...) a George dorazil v polovině 1. poločasu a navíc si nejspíš nutně musel vyřídit min. pětiminutový telefonát!!!

 

     Do utkání jsme tak šli bez možnosti střídání, navíc koleno Honzy ml. nebylo zrovna ve formě. Přesto byl zápas od začátku vyrovnaný, soupeř praktikoval nákopy a my opláceli snahou o kombinaci. Soupeř od minula svou taktiku nezměnil, již od začátku se zaklínal, že ho někdo fauloval a nebo naopak přísahal, že se nedotkl evidentně tečovaného míče... Bohužel brzy jsme soupeři umožnili využít jeho taktiku - po rohu zůstal na zadní tyči volný hráč a otevřel skóre. Špatný začátek, ale my jsme měli v zápětí šanci vyrovnat, když šel sám na brankáře Čert, ale brankář mu vyškrábl kličku na aut... Poté jsme se důsledně nevrátili s útočícím soupeřem a ten s pomocí tyče zakončil brejk druhou brankou. Na druhé straně hlavičku Vládi vytáhl brankář na roh, ostatní naše rány pak šly mimo tyče. Soupeř zakončoval ze všech pozic a Tomáš několikrát čaroval, ale přesto jsme do poločasu inkasovali ještě jednou.

 

     Ač tomu průběh hry neodpovídal, šli jsme tentokrát do druhého poločasu za mnohem nepříznivějšího stavu než v prvních dvou zápasech. Bohužel ani v dalším průběhu jsme nedokázali nasměrovat míč do sítě soupeře, byť několikrát chybělo hodně málo a třeba hlavičku Vládi zastavilo jen břevno. V okamžiku kdy soupeř přidal čtvrtý gól, byla celkem patrná rezignace, kterou soupeř potrestal dalšími góly. Bylo to především naším nedůrazem v soubojích (pravda, soupeř v mnoha případech využívá své tělesné proporce za hranicí pravidel a když přesto neuspěje, tak ještě pláče, že naopak obránce fauloval jeho), což soupeř tvrdě trestal. My jsme sice předváděli některé slušné akce (kombinace Honzy ml. s Čertem, kterou však zmařil brankář Palmeiras pádem pod nohy Čerta), ale gólově prosadit jsme se nedokázali a naopak umožnili domácím upravit výsledek do podoby debaklu.

 

     Ve třetím zápase tak přišla první podzimní porážka, bohužel je nutno řict, že pokud se nezlepší naše účast na zápasech, tak zřejmě nebude zdaleka poslední... 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Víťák:

(Čert, 26. 9. 2007 11:41)

Jojo, psychicky jsou "trošičku" labilní, docela rád bych je viděl hrát někde jinde než na tom jejich plácku... Ale docela rád bych s nima nikdy nehrál a odpustil si podobný zkušenosti. Horší zatím byl jen Vejškrabek a FC Litrpůl...

Palmeiras

(Víťák - KKK Bronx, 25. 9. 2007 14:45)

Zdar chlapi......měli jsme s Palmeiras podobný zápas na jaře a ve finále neunesli prohru....viz náš report. Jsem rád že podobnou zkušenost jsme s nimi neudělali sami.

:-))

(Čert, 22. 9. 2007 16:17)

???

(old, 21. 9. 2007 15:23)

Otázkou je zda dotyčný vůbec umí číst (zvlášť reprezentuje-li soupeře). Psát evidentně neumí...

???

(Čert, 21. 9. 2007 8:41)

Co konkrétně máš na mysli?

Zeď nářků

(TomS, 20. 9. 2007 9:53)

ěco tak uplakaného už jsem dlouho nečetl