Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo P.08 (LFC Nova B - FC Pigs)

30. 9. 2008

 

LFC Nova B - FC Pigs  2:3 (1:1)

 

Sestava LFC:  Mládek (B) - Kroj (C), Braný,  Landa, Uhlíř st., Koudelka, Koutský, Faksa
Branky LFC:  Faksa, Kroj

 

     V nepříjemně rychlém tempu sobota-pondělí nás čekal třetí zápas sezóny proti FC Pigs. Po tragické sobotní (ne)účasti, kdy jsme museli odehrát zápas bez střídání, to ani tentokrát nebylo příliš veselé, ale přece jen po příchodu Jirky o přestávce byli na střídačce dva hráči.

 

     Od začátku se hrál vyrovnaný zápas, šance byly na obou stranách. Na naší straně se prosazoval Tonda, jeho razantní zakončení však opakovaně končilo na brankáři Pigs. Na druhé straně soupeř využil našeho zaváhání a vstřelil důležitý první gól - 0:1. Ztrátu jsme se snažili ihned smazat, ale podařilo se to až po rohu Čerta, který našel před vápnem volného Tondu, který přesnou střelou srovnal stav zápasu - 1:1.

     Za vyrovnaného stavu se tak šlo do 2. poločasu a skóre v náš prospěch otočil Čert, který úspěšně zakončil akci Tondy, který výjimečně místo střely z úhlu volil přihrávku před branku - 2:1. Tento stav se nám dařilo držet až do závěrečné desetiminutovky, pak však přišel trochu nepochopitelný kolaps, kdy jsme dostali dva slepené góly jako přes kopírák - centr zprava a nepokrytý hráč v našem vápně, který míč prakticky donesl v náručí do branky - 2:3. Závěrečný tlak už vyrovnání nepřinesl, což znamenalo vzhledem k průběhu utkání trochu nespravedlivou prohru a ztrátu minimálně jednoho bodu, ale fotbal se hraje na góly... 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář