Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. zápas J.2016 (FC Rosengart)

13. 4. 2016

LFC Nova B – FC Rosengart  11:2 (6:1)

 

Sestava LFC Nova B:

Kroj - Svárovský (C), Uhlíř ml., Jadrný, Štěpánek, Mikula, Janeš, Jandečka, Jablonský, Chroustovský
 

Branky LFC Nova B:

Janeš 2, Mikula 2, Jadrný, Jablonský, Štěpánek, Uhlíř, Jandečka, Svárovský, Chroustovský

 

Velmi vydařený vstup do sezóny a sérii tří vítězství jsme chtěli prodloužit v utkání proti FC Rosengart. Soupeř tak dobrý start neprožívá, po dvou porážkách ze tří zápasů měl jistě zálusk na rozšíření bodového konta, ale nenarazil na toho správného soupeře.

Oproti předpokladům dorazil po tréninku na zápas i Chroust, takže jsme v deseti lidech mohli točit téměř dvě pětky hráčů, což byl jeden z rozdílových faktorů zápasu, když těmi dalšími byl věk a v neposlední řadě i dovednost.

Na první gól jsme opět nečekali dlouho, když tentokrát otevřel skóre hlavou v sezóně poprvé úspěšný Vráťa - 1:0. Druhý gól o chvilku později vstřelil Petr J. a vše vypadalo ideálně 2:0. Trochu nás zbrzdila akce soupeře, kdy po rychlé akci a křižné přihrávce skóroval na zadní tyči nepokrytý soupeř - 2:1. Chvilkové zaváhání jsme ale brzy napravili a do poločasu jsme nasázeli soupeři půltucet branek. Dvakrát na tom měl podíl Petr M., který v jednom případě pasoval brankáře soupeře do role Bičíka a ke gólu přišel při presinku tak trochu jako slepý k houslím, svůj druhý gól v zápasu si pak mohl vychutnat sotva o 20 sekund později... Posledním ze střelců první půle pak byl Márty, který se trefil po hodně dlouhé době a tak ani nevěděl, zda má do placu šoupnout klouzačku po kolenou nebo mávání svlečeným dresem, takže nakonec nepředvedl nic...

Poměr sil na hřišti nedával tušit nějaký obrat ve skóre a druhá půle to jen potvrdila. Soupeř se sice snažil, ale branky jsme dávali my, byť mnohdy s velkou dávkou štěstí. To pomohlo jak podruhé skórujícímu Petrovi J., tak Tomášovi, jehož centr/střela zprava skončila bez teče za tyčí překvapeného brankáře soupeře. Trochu dramatična do průběhu pak vnesl Čert, který většinou konstruktivní rozehrávku s obránci tentokrát nasměroval na soupeřovo kopačky a ten mu zahrál na housličky a korigoval... Když se pak ale zařadili do seznamu hráčů, kteří na naší straně v zápasu skórovali, přidali Honza a tentokrát se v zakončení trochu trápící a štěstí postrádající Adam, bylo o výsledku zcela jasno. Byla však před námi ještě jedna výzva, a to zkusit zkompletovat celou soupisku (hráčů v poli) do listiny střelců - Chrousta jsme tak vysunuli vpřed a šlo se na to. Jirka se ale asi cítí komfortněji na bekovi, takže se tam po chvilce zase stáhl, osud utkání byl ale napsán - v posledních vteřinách se dostal k míči u levé lajny, zkontroloval situaci ve vápně a vyslal nepřesný centr, který však skončil přesně za zadní tyči nešťastného brankáře soupeře, načež rozhodčí utkání ukončil  - 11:2. 

Po čtyřech zápasech tak máme na kontě čtyři výhry a osm bodů, k tomu velmi dobré skóre (které by nás mohlo po tomto zápase posunout na úplné čelo 8.E ligy). Navíc se na naší hru dá celkem dobře koukat a myslím, že se všichni na hřišti baví, tak nám to snad vydrží celý zbytek sezóny!!!

Na pozápasovém mítinku u sledováni Ligy mistrů se plánoval program na příští týden, kdy máme zápasovou pauzu, na přátelák to úplně nevypadá, ale poměrně značná shoda panovala u možnosti zopakování čtvrteční návštěvy Karlínské pivnice, a to cca od 19 hod. Událost k tomu je přidána na SejdemseKsichtoknize, tak se když tak přihlaste, Mártyho bych poprosil o zúřadování administrativy spojené s rezervačkou... :-) 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Jaro 2016

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tolik gólů...

(Čert, 13. 4. 2016 8:14)

... kdo si to má pamatovat? :-) Tak kdybyste měli pocit, že bylo něco trochu jinak, tak dejte vědět a já to opravím, případně pak podle komentáře rozhodčích v Týdeníku Hanspaulka...