Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo J.06 (LFC Nova B - 1. FC Viktor)

23. 4. 2006

 

LFC Nova B  vs.  1. FC Viktor   6:0 kontumačně

 

 

Sestava LFC Nova:  Mládek, Uhlíř st., Koudelka, Braný, Frantl, Uhlíř ml., Musil

 

     Vzhledem ke skutečnosti, že Čert se vrátil ke svým studijním povinnostem, Tonda se omluvil kvůli zranění z minulého zápasu a Petra na poslední chvíli nepustily na hřiště pracovní povinnosti (navíc superveteráni (LFC Supernova) hráli v paralelním čase na Zákostelní svoje utkání i s Vencou v sestavě), nás tentokrát mělo být oproti minulé rekordní účasti 11-ti hráčů nanejvýš sedm - navíc bez opor Petra a Tondy nebyly vyhlídky na úspěch proti 1. FC Viktor příliš příznivé.

    

     Soupeř hrál v minulé sezóně 6. ligu a v prvních dvou utkáních nasbíral stejně jako my 3 body, ale ilanci si pokazil v minulém kole poněkud podezřelou prohrou s Litrpůlem o 6 branek (3:9). Navíc špionáží na jejich stránkách se podařilo zjistit, že mají vážné problémy s docházkou. To se také potvrdilo. V době kdy končila čekačka, bylo na hřišti Pankrác 1, kde jsme již odehráli první remízový zápas této sezóny, pouze 6 výše uvedených "odresovaných" hráčů LFC Nova B (+ tradičně později přivší Honza Frantl v civilu a jako divák ještě Jarda Novák), zatímco soupeř ani jediný. Jediným možným výsledkem tedy bude kontumace výsledkem 6:0 pro nás, přestože benevolentní rozhodčí prodloužil čekací dobu z 10 na 15 minut.

  

     Další 2 body potřebné k záchraně v soutěži jsou tedy na našem kontě, na druhou stranu jsme si v krásném fotbalovém počasí mohli zahrát nanejvýš sami proti sobě 3 na 3 (tým Honza st., Honza ml., Jirka B. pozazil tým George, Vláďa M., Tomáš M. 13:11 - viz fotogalerie) a Honza s Tomášem přišli zbytečně o možnost startu na umělé trávě v Zákostelní (kde mezitím „Supři“ podlehli Sokolu Vysočany 2:3).

 

     Pohled na tabulku 7.C ligy je a bude i po 4. kole velmi příjemný – velmi pravděpodobné první místo se 7 body a skóre 16:4. To by nás ovšem nemělo ukolébat. Sedm bodů patrně na záchranu stačit nebude a s vyššími cíly bych byl zatím opatrný. Každý zápas bude velmi těžký a nikdo nám (v výjimkou Viktora, kterému dle mne hrozí, bude-li pokračovat ve své personální politice stejně i nadále, brzké vyloučení ze soutěže a tedy kontumace všech zápasů, címž by získali i naši soupeři…) nebude dávat body zadarmo.

 

     Například již příští zápas s velmi silným FC Exact A (čtvrtek 27. dubna 2006 od 17:00 hod. na hřišti Karlín 3) může mnohé napovědět. Doufám, že se sejdeme v početnější sestavě…

 

Náhledy fotografií ze složky 4. kolo (1. FC Viktor)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář