30. 9. 2008

LFC Nova B - J.R. Club B  2:5 (0:2)

Sestava LFC:  Mládek (B) - Kroj (C), Svárovský, Frantl, Landa, Uhlíř st., Uhlíř ml.,                                             Koutský, Faksa, Krušina
Branky LFC:  Landa 2

Po delší době jsme se sešli v početnější sestavě, byť někteří chyběli. Soupeřem nám byl tým J.R. Club B, který jsme v sezóně P.05 porazili v boji o postup do 7. ligy...

Úvod zápasu nenasvědčoval, že by se nám nemělo dařit. Vyrovnaná hra s mladším soupeřem, navíc první šance na naší straně, kdy však střela Martina skončila jen na tyči. Pak však přišla dvě naše zaváhání při vlastním rohu, které soupeř po rychlém brejku potrestal gólem. Těsně před přestávkou tak soupeř získal dvoubrankový náskok.

Když pak hned v úvodu 2. poločasu soupeř se štěstím vstřelil třetí gól (bylo až neuvěřitelné, jak se snad každý balón odrazil k soupeři), bylo jasné, že tentokrát asi body nezískáme. Sice jsme se snažili, ale soupeř využíval naší otevřené obrany a navýšil skóre postupně až na 0:5. Až za tohoto stavu se nám podařilo v závěru korigovat, když se dvakrát trefil Kapsík a dal výsledku přijatelnější podobu.