Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo J.06 (LFC Nova B - FC Exact A)

5. 5. 2006

 

LFC Nova B vs. FC Exact A  0:0

 

Sestava LFC Nova B:

 

Mládek – Frantl, Uhlíř st., Koudelka, Žák, Braný, Uhlíř ml., Musil, Capouch

 

 

     Do Karlína jsme se nakonec dostavili až na „Moravana“ Čerta a dlouhodobě zraněného Tondu všichni, tedy i původně omluvený Honza Frantl i Petr Capouch, jemuž pracovní povinnosti tentokrát v účasti nezabránily.

 

     Soupeř se rovněž sešel v početné sestavě včetně „realizačního týmu“ a byla na něm vidět velké předzápasové odhodlání. Vzhledem k podobným dresům jsme chtěli využít rozlišováky, ale ukázalo se, že ne všichni je s sebou nosí! Takže do budoucna nezapomínat!! Vzhledem k tomu, že nepřišel delegovaný rozhodčí, po dohodě pískal (vcelku objektivně) jeden ze soupeřů v civilu (údajně z jejich B-týmu).

 

     Samotné utkání se vyznačovalo oboustranně podobnou taktikou – celoplošné bránění hráčů, takže se rozehrávalo dlouhými centry od branky. Šancí na obou stranách nebylo mnoho a pokud se nějaké náznaky objevily, spolehlivě je likvidovaly obrany nebo gólmani.

     I druhá půle vypadala podobně. Byl to zápas plný osobních soubojů ale fér vedených. Všichni cítili, že kdo dá v tomto zápase gól pravděpodobně zvítězí. To se ovšem nepovedlo ani jednomu ze soupeřů. Opticky měla Nova o něco více ze hry a trochu víc příležitostí (např. jednou netrefil Petr po typickém autovém hodu Honzy F.z blízka hlavou odkrytý růžek branky, jednou se střela velmi aktivního Honzy ml. z vnějšku otřela o tyč, jednou Petr přehlédl v pravo zcela volného Honzu st. a trefil zblízka jen gólmana), ale domnívám se, že remíza je spravedlivá.

 

     Po utkání jsme mohli shlédnout část zápasu našeho příštího soupeře JOLLY ROGERS proti FC Litrpůl. "Žolíci" zvítězili 4:1, především díky velmi rychlému přechodu do protiútoku a úspěšnému zakončování, takže příště to bude velmi těžké. Opět bychom měli vycházet ze zajištěné obrany! Pozor si musíme dát především na robustního "žolíka" s desítkou na dresu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář