Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo J.07 (LFC Nova B - FK Spalovna)

9. 5. 2007

 

Sestava LFC Nova B:  Mládek - Uhlíř st. (c), Frantl, Capouch, Koudelka, Uhlíř ml., Musil, Kroj, Braný

Branky LFC Nova B: Capouch 2, Musil, Uhlíř ml.

 

     Utkání 5. kola vyšlo na sváteční večer, ale přesto se sešla až na Tondu kompletní sestava (byť Honza Frantl dorazil až o přestávce). Proti FK Spalovna jsme tak šli v pěkném areálu na Hanspaulce téměř v plné síle, což bylo vzhledem k důležitosti utkání pozitivní.

 

     Opět vyrovnaný zápas, který měl díky oplocení velmi rychlý spád. Tentokrát jsme vstřelili důležitý první gól my - Láďa kousek za půlkou mrknul na branku a prudkou střelou našel místo u tyče překvapeného Spalovače v rukavicích. Do dvougólového vedení nás poslal Petr, když zužitkoval akci Čerta, který zachytil na půlce nepřesnou rozehrávku soupeře a v přečíslení 2 na 1 se nemýli v přihrávce před poloodkrytou branku Spalovny. Bohužel jsme slibný náskok dlouho neudrželi, když přečíslení 3 na 2 využil soupeř, o chvíli později nám ho ale opět zajistil Honza Uhlíř ml., když zpoza hranice vápna poslal levačkou z první míč k tyči. Zběsilá přestřelka pokračovala vzápětí, když soupeř hned po rozehrání prošel kolem našich tří hráčů a překonal podruhé Tomáše v naší brance, vzápětí se dostal Spalovač po zadní čáře kolem Jirky a přichystal pro své spoluhráče vyrovnávací gól. Po 20 minutách a 6 brankách se tak začínalo prakticky znova... Po dalších šancích z obou stran pak v poslední minutě 1. poločasu opět zvrátil vývoj utkání Petr, když mu Čert v téměř totožné akci jako při našem druhém gólu opět poslal míč před prázdnou branku a Petr tak uzavřel přebohatý poločasový brankový účet.

 

     Druhý poločas byl z naší strany více na jistotu, přesto se šance rodily dost často na obou stranách. Oproti 1. poločasu ale chyběla přesnost, klid nebo štěstí v zakončení, takže se skóre už nepohnulo (byť na obou stranách duněla branková konstrukce). V závěru utkání pak Čert taktickým střídáním přerušil tlak soupeře, aby vzápětí  vyfasoval na střídačce žlutou kartu za "napovídání" rozhodčímu. To ale nijak nemohlo zmenšit naší radost z důležitého vítězství!

 

     Momentky ze zápasu najdete ve Fotogalerii.

 

Náhledy fotografií ze složky 5. kolo J.07 (LFC Nova B - FK Spalovna)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Narcis web...

(Čert, 11. 5. 2007 15:09)

A o tom narcisovi jste psali před nebo po založení stránky http://www.dannygol.estranky.cz/ ???
Na to se nedá nic říct... Cha, cha

Pro anonymy

(Čert, 11. 5. 2007 15:05)

Už jsem Vás dlouho neviděl ani o Vás neslyšel... To byla krásná doba!!! Když už chodíte na stránky, tak se aspoň podepište, stejně je poznat, kdo to píše - hlavně podle těch chyb :-))

Anonym?

(Čert, 11. 5. 2007 15:03)

Ríšo nebo Danníčku, proč se nepodepíšete?

narcis?

(:-), 11. 5. 2007 11:29)

ze všech článků je patrné že asi jediným a asi nej...nej...-jmenovanějším hráčem je hráč Čert...
p.s. není náhodou onen narcis i autorem těchto článků hlanvě o sobě...??? pokud ne omlouvám se za špatný postřeh..., nebo máte taky stejný?