Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo P.07 (LFC Nova B - FC Chaos)

18. 11. 2007

 

Sestava LFC Nova B:  Mládek (B) - Kroj (C), Musil, Frantl, Krušina, Uhlíř st.

 

     Důležitost zápasu  s FC Chaos byla jasná - výhra by nás přiblížila záchraně, porážka naopak hluboko ponořila do sestupových vod. Nadějný výkon a předevšm celkem početná sestava v utkání proti Bronxu nám dávala naděje, že bysme mohli udělat krok k záchraně. Navíc měla dorazit další posila a vyztužit tak naší zdecimovanou sestavu, začátek se však ukázal příliš brzkým na to, aby to zvládla. Bohužel to samé se opět přihodilo Jirkovi a navíc údajně i Tondovi, takže bylo jasné, že zbývající hráče nečeká nic lehkého, když především na představu pohledu na hru ze střídačky mohli okamžitě zapomenout. Honza Frantl navíc dorazil zdaleka ne ve své kůži jen jako záloha a na hřiště se chystal jen ve stavu nejvyšší nouze, když však celou tragikomickou situaci vyšperkoval Honza st. tím, že ve snaze dohnat zpoždění nechal v práci věci, musel nastoupit už od začátku, abysme mohli vůbec začít hrát, byť o jednoho hráče v poli oslabeni.

 

     Nálada před zápasem tak byla hodně špatná a průběh zápasu myšlenky na to, jestli má vůbec cenu se honit, když nejsme schopni se na klíčový zápas sejít alespoň v šesti lidech, rozhodně nezahnal...

 

     Soupeř s takřka kompletní pětkou na střídačce hrál od začátku chytře a samozřejmě držel otěže utkání pevně v ruce. Nám se bohužel nepodařilo bezbrankový stav, který by mohl soupeře trochu znervóznit, držet nijak dlouho (natož do doby, kdy dorazil Honza st.), byť se tak stalo po hodně sporné situaci, kdy soupeř zahrál ve vápně rukou a jediným kdo nepřestal hrát byl střelec branky... Na naší branku se  nadále valil jeden útok za druhým, na něž jsme prakticky nedokázali odpovědět. Soupeř nevynikal žádnou velkou produktivitou, ale občas mu tam něco spadlo, takže když těsně před přestávkou dorazil Honza st., bylo to už o čtyři góly a nebylo o co hrát. Navíc početně jsme si příliš nepomohli, neboť ještě před doplněním počtu hráčů si při blokování nákopu otočil Čert kotník a zbytek zápasu dohrával jen s velkým sebezapřením.

 

     Druhý poločas se tak prakticky jen dohrával, hra se sice trochu vyrovnala, ale nic převratného se neudálo. Nám se ani čestný gól vstřelit nepodařilo, soupeř naopak, byť se z tribun potupné "Dejte jim bůra" neozývalo, nakonec ještě dosáhl pátého úspěchu a posunul tak skóre do podoby debaklu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář