Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo J.08 (LFC Nova B - FC Trilog TJTN)

9. 6. 2008

LFC Nova B - FC Trilog TJTN  0:0 (0:0)

 

Sestava LFC: Mládek (B) - Kroj (C), Braný, Koudelka, Capouch, Uhlíř ml., Frantl,

                                       Krušina, Koutský

 

     Po náročném programu na Plešivci (byť pro zlomek naší sestavy, když zbytek odpočíval) jsme nastoupili k devátému jarnímu zápasu proti soupeři, jehož ambice dle postavení v tabulce směřují pouze k záchraně v 7. lize. Nakolik je to způsobeno mizernou docházkou (něco podobného jako v našem případě několik sezón nazpět), kdy i přes značně zdecimovanou sestavu v některých zápasech drží krok se soupeřem, je otázkou, každopádně proti nám vyrukovali asi se vším, co má ruce a nohy (nakolik to bylo z vlastních zdrojů může být pochybami bez odpovědi), takže se prakticky vyrovnali naší sestavě, v níž chyběl jen nemocný Tonda, zraněný Vláďa a jen koučující Old John.

     Zápas na opět hrozném hřišti na Hagiboru začal opatrně z obou stran, z naší navíc dost ospale, což nám bohužel vydrželo až na pár záblesků celý zápas. Soupeř na tom nebyl o nic lépe a vzhledem k oboustranné taktice nakopávaných míčů bylo malým zázrakem, když se míč udržel ve hře déle než 10 vteřin. Šancí bylo minimum a když už obrana zachybovala a soupeř si dokázal přihrát (nutno obé v časové sounáležitosti), byli na místě brankáři nebo nepřesní střelci...

     Z naší strany tak stojí za zmínku snad jen dvě šance Honzy Uhlíře ml., kdy nejdříve na zadní tyči nedosáhl na dalekonosný aut z naší půlky hřiště a potom v obdobné situaci neusměrnil mezi tyče hlavou táhlý centr Čerta z půlky hřiště.

 

     Vzhledem ke kvalitě hry nemá zbytek cenu popisovat, jediné co mohlo na utkání potěšit je fakt, že se (snad) nikdo nezranil, získali jsme bod, který při rozumě předpokládatelném vývoji zbývajících zápasů znamená již nyní záchranu v 7. lize (a přitom asi ani nevylučuje útok na medailovou pozici) a Tomáš udržel 2 čisté konto v sezóně.

     Jinak to byla bída a utrpení, tak příště to snad bude mnohem lepší!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozitivní myšlení nade vše!!!

(Čert, 16. 6. 2008 15:48)

Trochu opožděně

(Tomáš, 16. 6. 2008 15:03)

píši svůj názor. Nebyl to žádný suprmač (teda jestliže se tímto slovem nerozumí pomalejší tempem vynikající superveteránské zápasy), ale zase taková hrůza to nebyla. Soupeř se hodně snažil, protože bod byl pro něho v jeho situaci asi málo. Samozřejmě jeho fotbalová úroveň mu ale neumožňovala svoji snahu vyjádřit góly.My jsme hráli hodně takticky (možná až moc), a tak se asi zrodila spravedlivá bezbranková remíza.