1. 2. 2008

LFC Nova B - Le Jardin  2:7 (1:2)

Sestava LFC Nova B:  Mládek (B) - Kroj (C), Braný, Faksa, Musil, Frantl, Krušina, Uhlíř st., Koutský

Branky LFC Nova B: 7. Musil, 32. Faksa

Zápas poslední naděje, tak by se dalo utkání proti Le Jardin nazvat. Porážka = takřka na 100% sestup, vítězství uchovává naději na udržení, byť teoretickou.

Hrálo se na umělce 2. generace na Novoborské, sestava bez marodů Petra, Honzy ml. a George, jinak všichni, včetně poslední posily Davida Koutského.

Začátek utkání opatrný, ale opět jsme inkasovali jako první a naše situace byla zase horší. Naštěstí se brzy podařilo vyrovnat, když Vláďa potáhl míč na levé straně a přesnou střelou z úhlu překvapil brankáře. V polovině poločasu šel ale soupeř opět do vedení a udržel ho až do poločasu.

Do toho druhého jsme tak šli s nejtěsnější ztrátou a jediným cílem - otočit zápas. Za dvě minutky vykřesal naději Tonda, který se trefil opět z levé strany a srovnal skóre na 2:2. Poslední naděje ale uhasil soupeř krátce poté, kdy v rychlém sledu vstřelil dvě branky a nám se již nepodařilo reagovat. V závěru pak soupeř využil naší rezignace a další trojicí branek dovršil náš debakl.